دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesکتابخانه پردیس بین الملل

دسترسی به اطلاعات بیش از 80000 عنوان منبع اطلاعاتی الکترونیک از طریق سامانه منبع یاب (Resource Finder)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳ | 
به اطلاع می رساند اطلاعات بیش از 80000 عنوان منبع اطلاعاتی الکترونیک شامل کتاب ، مجله، فیلم و تصاویر آموزشی ، راهنما و بانک اطلاعاتی از طریق سامانه منبع یاب ((Resource Finder در آدرس http://rsf.research.ac.ir در دسترس قرار گرفته است.
این سامانه در برگیرنده اطلاعات دسترسی به بیش از 40000 عنوان مجله الکترونیک و حدود 40000 عنوان کتاب الکترونیک شامل تمام مجلات ، کتاب ها و بانک های اطلاعاتی مورد اشتراک وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی کشور و نیز تمامی مجلات نمایه شده در بانک های اطلاعاتی معتبر ISI  ، PubMed  و Scopus است . امکان جستجو و بازنمایی منابع اطلاعاتی به صورت جستجوی لغتی و موضوعی و نیز دسترسی به فهرست و اطلاعات مجلات نمایه شده در بانک های اطلاعاتی ISI  و Scopus در این سامانه فراهم شده است . در این سامانه ، رنگ علامت مقابل هر منبع در ستون سمت راست با نام Details  ، نشانگر وضعیت دسترسی به آن منبع است ؛ به نحویکه نشان سبز در ستون مذکور به مفهوم وجود اشتراک ، نشان نارنجی به مفهوم دسترسی رایگان (Open Access)  و نشان خاکستری به معنای دسترسی در حد چکیده است.با کلیک روی عنوان هر مجله یا کتاب می توان به طور مستقیم به آدرس اینترنتی و محتوای مجله و یا کتاب مذکور دسترسی پیدا کرد.
لازم به ذکر است که این سامانه یکی از سامانه های دوازده گانه " نظام نوین اطلاعات پژوهش پزشکی ایران" با نام اختصاری (نوپا) است که در درگاه اختصاصی آن در آدرس http://rsf.research.ac.ir در دسترس است.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 205 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر