دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesکتابخانه پردیس بین الملل
دسترسی آزمايشي به VPN جديد.......... برای دسترسی به محیط جدید پایگاه اطلاعاتی PUBMED از لینک زیر استفاده نمایید:https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov ............ دسترسی به پایگاههای اطلاعاتی Reaxys , Ovid , Embase , ScienceDirect , Clinical Key به پایان رسیده است.
کتاب "هنگام استرس چه کنیم؟

 | تاریخ ارسال: 1400/1/14 | 
کتاب "هنگام استرس چه کنیم؟" (doing what matters in times of stress) یک راهنمای تصویری است که سازمان جهانی بهداشت در بحران پاندمی کرونا، در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد و گروهی از اعضا هیات علمی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران ( انستیتوروانپزشکی تهران) آن را ترجمه کرده اند. 
یه گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر سید وحید شریعت؛ رئیس دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان با اعلام این خبر، افزود: کتاب کاربردی "هنگام استرس چه کنیم؟" برای فرهنگ ایرانی بومی سازی و پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان جهانی بهداشت و با حمایت وزارت بهداشت منتشر شده است.
وی با اشاره به بارگزاری کتاب به صورت رایگان روی سایت دانشکده دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه و همچنین سایت سازمان جهانی بهداشت؛ تصریح کرد: از آنجا که این کتاب مصور است و به شکل کاربردی تکنیک هایی را برای کاهش استرس آموزش می دهد، برای قشر بزرگی از جامعه قابل استفاده است.

آدرس پیوند کتاب در سایت دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان (انستیتو روانپزشکی تهران):
https://tip.iums.ac.ir/files/tip/files/stress/stressqrcode.pdf
آدرس پیوند کتاب در سایت سازمان جهانی بهداشت:
https://www.who.int/publications/i/item/۹۷۸۹۲۴۰۰۰۳۹۲۷CAPTCHA

دفعات مشاهده: 52 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر